PRIVATUMO POLISAS

 Zalaes.lt svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą ir el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Pateikdami asmeninę informaciją MB Zala Engineering Services Jūs kartu sutinkate ir leidžiate MB Zala Engineering Services ir su ja susijusioms įmonėms naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar MB Zala Engineering Services ir su juo susijusioms įmonėms vidinei statistikai tvarkyti.

Slapukai

Kas yra slapukai?

Slapukai yra svetainių, kuriose lankėtės, sukurti failai. Juos naudojant teikiamos geresnės naršymo internete paslaugos, nes galima išsaugoti naršymo informaciją. Naudojant slapukus svetainėse galite likti prisijungę, galima įsiminti jūsų svetainės nuostatas ir teikti jums vietovę atitinkantį turinį.

Zala Engineering Services naudoja slapukus pagreitinti naršymą mūsų svėtaineje - informacijos ir nuotraukų įkėlimo laikus. Taip pat jie mums leidžia rinkti statistiką ir informaciją ateičiai, kuri mums leidžia pagritinti ir pagerinti šią svetainę. Mes nerenkame jokios asmeninės informacijos ir jos neparduodame ir nesidaliname ja. 

Jei norite ištrinti mūsų slapukus mes prašome Jūsų susisiekti arba pasiskaityti Jūsų naršyklės gamintojo instrukcijas. 

Main menu